Made by Sweden

Specjalna oferta na dodatkowe wyposażenie

Volvo V40

Made by Sweden: specjalna oferta na dodatkowe wyposażenie.

 

Skorzystaj z oferty na zakup promocyjnych pakietów wyposażenia Made by Sweden i zyskaj nawet do 12 000 PLN brutto.

Oferta dotyczy fabrycznych opcji oraz dodatkowych pakietów wyposażenia.

 

Wypełnij formularz kontaktowy

Napisz do nas

Piotr Kowalczyk

Dyrektor Handlowy, Sprzedaż Flotowa

Piotr
Kowalczyk

Piotr Kowalczyk

(71) 722 10 12

+48 667 550 129

p.kowalczyk@intercar.dealervolvo.pl

Cyprian Borek

Doradca Handlowy

Cyprian
Borek

Cyprian Borek

(71) 722 10 17

+48 667 550 115

c.borek@intercar.dealervolvo.pl

Tomasz Szwarc

Doradca Handlowy

Tomasz
Szwarc

Tomasz Szwarc

(71) 722 10 15

+48 667 550 114

t.szwarc@intercar.dealervolvo.pl

Szymon Stanek

Doradca Handlowy

Szymon
Stanek

Szymon Stanek

(71) 722 10 18

+48 667 550 140

s.stanek@intercar.dealervolvo.pl

Krzysztof Lukowicz

Doradca Handlowy – Sprzedaż Flotowa

Krzysztof
Łukowicz

Krzysztof Łukowicz

(71) 722 10 14

+48 691 783 027

k.lukowicz@intercar.dealervolvo.pl

robert matyjaszczk

Doradca Handlowy

Robert
Matyjaszczyk

Robert Matyjaszczyk

+48 519 532 142

r.matyjaszczyk@intercar.dealervolvo.pl

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera