Oferta specjalna

Na wybrane modele Volvo S60 i S60 Cross Country, V60 i V60 Cross Country

Volvo S60

Oferta specjalna

 

Kup jeden z wybranych modeli Volvo S60, S60 Cross Country, V60 lub V60 Cross Country i skorzystaj z rabatu:

a.    Zamów Volvo S60 w cenie cennikowej minimum 140 000 brutto i zyskaj co najmniej 28 000 PLN
b.    Zamów Volvo V60 w cenie cennikowej minimum 150 000 brutto i zyskaj co najmniej 32 000 PLN
c.    Zamów S60 Cross Country lub V60 Cross Country w cenie cennikowej minimum 170 000 PLN brutto i zyskaj co najmniej 34 000 PLN

Wypełnij formularz kontaktowy

Napisz do nas

Piotr Kowalczyk

Dyrektor Handlowy, Sprzeda┼╝ Flotowa

Piotr
Kowalczyk

Piotr Kowalczyk

(71) 722 10 12

+48 667 550 129

p.kowalczyk@intercar.dealervolvo.pl

Cyprian Borek

Doradca Handlowy

Cyprian
Borek

Cyprian Borek

(71) 722 10 17

+48 667 550 115

c.borek@intercar.dealervolvo.pl

Tomasz Szwarc

Doradca Handlowy

Tomasz
Szwarc

Tomasz Szwarc

(71) 722 10 15

+48 667 550 114

t.szwarc@intercar.dealervolvo.pl

Szymon Stanek

Doradca Handlowy

Szymon
Stanek

Szymon Stanek

(71) 722 10 18

+48 667 550 140

s.stanek@intercar.dealervolvo.pl

Krzysztof Lukowicz

Doradca Handlowy – Sprzeda┼╝ Flotowa

Krzysztof
Łukowicz

Krzysztof Łukowicz

(71) 722 10 14

+48 691 783 027

k.lukowicz@intercar.dealervolvo.pl

robert matyjaszczk

Doradca Handlowy

Robert
Matyjaszczyk

Robert Matyjaszczyk

+48 519 532 142

r.matyjaszczyk@intercar.dealervolvo.pl

Chcesz otrzymywa─ç powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz si─Ö do newslettera