Nasza wizja luksusu

Volvo S90

 

Volvo S90 to samochód zaprojektowany z myślą o kierowcy. Zauważysz to jeszcze zanim uruchomisz silnik – deska rozdzielcza i konsola centralna są zwrócone wyraźnie w Twoją stronę. Nawet po kilku godzinach jazdy wysiądziesz z auta rześki i wypoczęty jak na początku podróży. Oto pełna harmonia designu i komfortu jazdy.

Volvo S90 nasza wizja luksusu

Made by Sweden

 

Volvo S90 teraz już od 1699 zł netto/mc

Wypełnij formularz kontaktowy i uzyskaj szczegóły oferty.

Wypełnij formularz kontaktowy

Napisz do nas

Piotr Kowalczyk

Dyrektor Handlowy, Sprzedaż Flotowa

Piotr
Kowalczyk

Piotr Kowalczyk

(71) 722 10 12

+48 667 550 129

p.kowalczyk@intercar.dealervolvo.pl

Cyprian Borek

Doradca Handlowy

Cyprian
Borek

Cyprian Borek

(71) 722 10 17

+48 667 550 115

c.borek@intercar.dealervolvo.pl

Tomasz Szwarc

Doradca Handlowy

Tomasz
Szwarc

Tomasz Szwarc

(71) 722 10 15

+48 667 550 114

t.szwarc@intercar.dealervolvo.pl

Szymon Stanek

Doradca Handlowy

Szymon
Stanek

Szymon Stanek

(71) 722 10 18

+48 667 550 140

s.stanek@intercar.dealervolvo.pl

Krzysztof Lukowicz

Doradca Handlowy – Sprzedaż Flotowa

Krzysztof
Łukowicz

Krzysztof Łukowicz

(71) 722 10 14

+48 691 783 027

k.lukowicz@intercar.dealervolvo.pl

robert matyjaszczk

Doradca Handlowy

Robert
Matyjaszczyk

Robert Matyjaszczyk

+48 519 532 142

r.matyjaszczyk@intercar.dealervolvo.pl

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera