Volvo S60

D4 FWD

Cena promocyjna: 199 180 zł brutto

Model:s60

Rok:2017

Oznaczenie silnika:D4

Wersja wyposażenia:SUMMUM

Pojemność silnika (cm3):1969

Rodzaj paliwa:Diesel

Skrzynia biegów:8-stopniowa automatyczna

Rodzaj nadwozia:Sedan

Kolor:Magic blue

Moc maksymalna (KM):190

S60

Dodatkowe wyposażenie:

– pakiet Business Connect
– pakiet LIGHT
– pakiet WINTER

Dodatkowe elementy stylizacji i wnętrza:
– chromowane listwy szyb bocznych
– fotele sportowe z tapicerką skórzaną
– we wnętrzu – MILLED ALUMINIUM

Prezentowany model wyposażono w akcesoria (za dodatkową opłatą):
– fotelik dziecięcy montowany tyłem do kierunku jazdy za 1840 zł
– mata ochronna za 220 zł
– poduszka fotela za 180 zł
– szelki dla psa za 600 zł

Kolejne kroki

Napisz do nas

Piotr Kowalczyk

Dyrektor Handlowy, Sprzedaż Flotowa

Piotr
Kowalczyk

Piotr Kowalczyk

(71) 722 10 12

+48 667 550 129

p.kowalczyk@intercar.dealervolvo.pl

Szymon Stanek

Doradca Handlowy

Szymon
Stanek

Szymon Stanek

(71) 722 10 18

+48 667 550 140

s.stanek@intercar.dealervolvo.pl

Tomasz Szwarc

Doradca Handlowy

Tomasz
Szwarc

Tomasz Szwarc

(71) 722 10 15

+48 667 550 114

t.szwarc@intercar.dealervolvo.pl

Cyprian Borek

Doradca Handlowy

Cyprian
Borek

Cyprian Borek

(71) 722 10 17

+48 667 550 115

c.borek@intercar.dealervolvo.pl

Krzysztof Lukowicz

Doradca Handlowy – Sprzedaż Flotowa

Krzysztof
Łukowicz

Krzysztof Łukowicz

(71) 722 10 14

+48 691 783 027

k.lukowicz@intercar.dealervolvo.pl

robert matyjaszczk

Doradca Handlowy

Robert
Matyjaszczyk

Robert Matyjaszczyk

+48 519 532 142

r.matyjaszczyk@intercar.dealervolvo.pl

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera