Volvo V60 Cross Country

D3

Cena promocyjna: 178 800 zł brutto

Model:v60cc

Rok:2017

Oznaczenie silnika:D3

Wersja wyposażenia:MOMENTUM

Pojemność silnika (cm3):1969

Rodzaj paliwa:Diesel

Skrzynia biegów:6-stopniowa manualna

Rodzaj nadwozia:Kombi

Kolor:Osmium Grey

Moc maksymalna (KM):150

V60 Cross Country

Dodatkowe wyposażenie:

Pakiet BUSINESS CONNECT
Pakiet LIGHT
Pakiet WINTER

Dodatkowe elementy:
– Czujniki parkowania przednie i tylnie
– Koła 17” VALDER Silver 235/65 R17 V
– MILLED ALUMINIUM
– 8” Adaptacyjny wyświetlacz cyfrowy zegarów TFT
– tapicerka: winylowo-tekstylna Tylosand

Prezentowany model wyposażono w akcesoria (za dodatkową opłatą):
– osłona chroniąca zderzak za 280 zł
– osłona przeciwsłoneczna drzwi za 566 zł
– osłona przeciwsłoneczna bagażnika za 763 zł
– poprzeczki dachowe za 970 zł
– box dachowy za 1890 zł

Kolejne kroki

Napisz do nas

Piotr Kowalczyk

Dyrektor Handlowy, Sprzedaż Flotowa

Piotr
Kowalczyk

Piotr Kowalczyk

(71) 722 10 12

+48 667 550 129

p.kowalczyk@intercar.dealervolvo.pl

Cyprian Borek

Doradca Handlowy

Cyprian
Borek

Cyprian Borek

(71) 722 10 17

+48 667 550 115

c.borek@intercar.dealervolvo.pl

Szymon Stanek

Doradca Handlowy

Szymon
Stanek

Szymon Stanek

(71) 722 10 18

+48 667 550 140

s.stanek@intercar.dealervolvo.pl

Tomasz Szwarc

Doradca Handlowy

Tomasz
Szwarc

Tomasz Szwarc

(71) 722 10 15

+48 667 550 114

t.szwarc@intercar.dealervolvo.pl

Krzysztof Lukowicz

Doradca Handlowy – Sprzedaż Flotowa

Krzysztof
Łukowicz

Krzysztof Łukowicz

(71) 722 10 14

+48 691 783 027

k.lukowicz@intercar.dealervolvo.pl

robert matyjaszczk

Doradca Handlowy

Robert
Matyjaszczyk

Robert Matyjaszczyk

+48 519 532 142

r.matyjaszczyk@intercar.dealervolvo.pl

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera