XC40

W dniach 1-3 marca

Zapraszamy na dni otwarte Volvo XC40

Wolność to wybór

Nowe Volvo XC40 to SUV, który stworzony został do życia w mieście i zaprojektowany tak, żebyś wszystko czego potrzebujesz, miał zawsze w zasięgu swoich rąk.

Przemyślane schowki wewnątrz kabiny sprawiają, że w nowym Volvo XC40 znajdziesz miejsce na to z czego korzystasz na co dzień. Począwszy od laptopa i smartfona, a skończywszy na torbach z zakupami. Intuicyjna technologia, doskonale zaprojektowany ekran centralny i dźwięk, którego brzmienie zachwyca, to tylko część z tego, co znajdziesz wewnątrz nowego Volvo XC40.

Przekonaj się na żywo, czym jeszcze nowe Volvo XC40 może Cię zaskoczyć.

 Zapraszamy na jazdy próbne w trakcie Dni Otwartych XC40 w dniach 1-3 marca. 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie, który odbędzie się w salonach. Podczas wizyty poprosimy o dokończenie zdania o nowym Volvo XC40, a do wygrania będą czekały 3 vouchery do Hotelu Dr Irena Eris oraz liczne nagrody z katalogu Volvo Collection. Konkurs będzie trwał w dniach 1-11.03.2018 r.

Wszystko pod pełną kontrolą.

Rozwiązania technologiczne w XC40 są skrojone na ludzką miarę. Prosty w obsłudze ekran centralny, praktyczny wyświetlacz kierowcy, system poleceń głosowych dostosowany do normalnej mowy – to wszystko ułatwia życie, a przy tym jest naturalne jak korzystanie z telefonu.

Wysoka pozycja za kierownicą, dobra widoczność, zwinność i zwrotność auta sprawiają, że prowadząc Volvo XC40 masz wszystko pod kontrolą. To jeszcze nie koniec długiej listy innowacji, które spotkają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających kierowców.

Funkcja Pilot Assist  pozwoli Ci utrzymywać stałą prędkość i odległość od pojazdu jadącego z przodu, a także pomoże ruchami kierownicy pozostać na pasie ruchu. Dzięki inteligentnemu napędowi na cztery koła zyskasz lepszą przyczepność i opanowanie samochodu przy zaledwie minimalnym wzroście poziomu zużycia paliwa i emisji spalin.

 

Nieważne, dokąd jedziesz, ważne, że dotrzesz tam bezpiecznie.

Funkcja City Safety, która dostępna jest w standardowym wyposażeniu każdego Volvo XC40 – rozpoznaje inne pojazdy, pieszych, rowerzystów i duże zwierzęta, ostrzegając Cię przed niebezpieczeństwem kolizji. Jeżeli w porę nie zareagujesz, automatycznie uruchomi hamulce, by uniknąć wypadku lub ograniczyć jego skutki.

Układ Run-off Mitigation wykrywa groźbę niezamierzonego zjechania z trasy i za pomocą ruchów kierownicy oraz, w razie potrzeby, hamulców, pomaga wrócić na właściwy tor jazdy.

 

 

Wygodny dostęp do przestronnego bagażnika.

Bagażnik Volvo XC40 wyposażony jest w elektryczne sterowanie pokrywy oraz funkcję hands-free. Wystarczy jeden ruch stopą pod tylnym zderzakiem, by pokrywa otworzyła się – lub zamknęła – automatycznie. Podłoga bagażnika jest składana, a oparcia tylnych siedzeń można opuścić jednym naciśnięciem przycisku.

 

Care by Volvo – stworzony z myślą o bezpieczeństwie Klientów biznesowych.

Usługa abonamentowa dla firm Care by Volvo, dzięki subskrypcji pozwala zmienić samochód na nowy przy 0 % wkładzie własnym. Gwarantuje to pełen komfort jazdy, gdyż wszelkie obowiązki związane z obsługą auta bierzemy na siebie.

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

Twoje Volvo XC40

  • Momentum

  • R-Design

  • Wersja wyposażenia Momentum została stworzona z myślą o wielbicielach skandynawskiego designu. Wyróżniają ją reflektory przednie wykonane w technologi LED, 12,3” cyfrowy wyświetlacz zegarów kierowcy oraz 18″, 5-ramienne felgi Silver 235/55 R18.

  • R-Design to sportowa wersja miejskiego SUVa. Wyróżniają ją przyciemniane tylne szyby, 19″, podwójne, 5-ramienne felgi Matt Black Diamond Cut 235/50 R19 oraz podwójne, zintegrowane końcówki rur wydechowych.

Kolejne kroki

Napisz do nas

Alicja Kowalik.ok.korekta

Recepcjonistka Serwisu, Kasjerka

Alicja
Kowalik

Alicja Kowalik

(71) 722 10 00

+48 667 550 112

a.kowalik@intercar.dealervolvo.pl

Recepcjonistka Serwisu, Kasjerka

Aleksandra
Pieczonka

Aleksandra Pieczonka

(71) 722 10 27

a.pieczonka@intercar.dealervolvo.pl

Malgorzata Wozniak

Asystentka Działu Sprzedaży, kasjerka

Małgorzata
Woźniak

Małgorzata Woźniak

(71) 722 10 16

519532140

m.wozniak@intercar.dealervolvo.pl