rabat dla grup zawodowych

Powiedz nam kim jesteś

A zaoszczędzisz kupując nowe Volvo

rabat dla grup zawodowych Volvo

Wybrane grupy zawodowe mają prawo do specjalnego rabatu. Z rabatu mogą skorzystać prawnicy, lekarze, architekci, pracownicy Państwowych Służb Mundurowych, wykładowcy akademiccy, osoby stanu duchownego, piloci, marynarze, rolnicy.

Jeżeli zaliczasz się do jednej z wymienionych grup, powiedz nam o tym. Dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł się wyjątkowo i zaoferujemy Ci dowolnie wybrany model Volvo w niższej cenie.

Zaoszczędzone środki możesz przeznaczyć na co chcesz – choćby na dodatkowe wyposażenie samochodu.

Należysz do cenionej przez Volvo grupy zawodowej, więc płacisz mniej.

Wypełnij formularz kontaktowy

Napisz do nas

Piotr Kowalczyk

Dyrektor Handlowy, Sprzedaż Flotowa

Piotr
Kowalczyk

Piotr Kowalczyk

(71) 722 10 12

+48 667 550 129

p.kowalczyk@intercar.dealervolvo.pl

Cyprian Borek

Doradca Handlowy

Cyprian
Borek

Cyprian Borek

(71) 722 10 17

+48 667 550 115

c.borek@intercar.dealervolvo.pl

Tomasz Szwarc

Doradca Handlowy

Tomasz
Szwarc

Tomasz Szwarc

(71) 722 10 15

+48 667 550 114

t.szwarc@intercar.dealervolvo.pl

Szymon Stanek

Doradca Handlowy

Szymon
Stanek

Szymon Stanek

(71) 722 10 18

+48 667 550 140

s.stanek@intercar.dealervolvo.pl

Krzysztof Lukowicz

Doradca Handlowy – Sprzedaż Flotowa

Krzysztof
Łukowicz

Krzysztof Łukowicz

(71) 722 10 14

+48 691 783 027

k.lukowicz@intercar.dealervolvo.pl

robert matyjaszczk

Doradca Handlowy

Robert
Matyjaszczyk

Robert Matyjaszczyk

+48 519 532 142

r.matyjaszczyk@intercar.dealervolvo.pl

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera